موافقت با انتشار جواهرات ایرانی به صورت ماهنامه

موافقت با انتشار جواهرات ایرانی به صورت ماهنامه

خوشبختانه با انتشار مجله جواهرات ایرانی به صورت ماهنامه موافقت به عمل آمد .

درست است که کرونا یک عنصر منفی در کلیه جوامع بشری است اما با تغییر اجباری سبک زندگی مردم با انها یاد داد که راههای راحتتری هم برای زندگی هست .

از جمله کار از راه دور؛ صرفه جویی در کاغذ، هزینه هایی بیخود چاپ و انتشار توزیع و انتقال اطلاعات، صرفا بصورت الکترونیکی که یکی از مهمترین دغدغه های ما اصحاب رسانه است .

سالها پیش حدود ۲۰ سال قبل که هنوز اینترنت بصورت دیالآپ بود و خیلیها حتی اسم اینترنت به گوششان نخورده بود مجله فیزیک مسافر کهکشان بصورت الکترونیکی منتشر میشد جالب است بدانید که در آن زمان حتی وزارت ارشاد هم این نشریه ها را به رسمیت نمیشناخت ولی ما کار انتشار الکترونیکی مطالب را آغاز کرده بودیم و اینک که انتقال اینترنتی اطلاعات، یک نیاز روزمره برای همگان بشمار می رود خدا را شاکریم که میتوانیم همچنان به خدمت رسانی خود به بهترین نحو ممکن ادامه دهیم .

مجموعه رسانه ای ویژه صنعت جواهرات در ایران که بصورت مجله الکترونیکی ( نقش جواهر فرخنده ؛ و با محتوای اموزش طراحی جواهرات  و ژورنالهای طراحی منتشر می شود) ، و مجله ( جواهرات ایرانی؛ که با محتوای آموزشی ساخت و تولید پایه طلا و جواهر و گوهر شناسی فعالیت میکند)  و در نهایت پایگاه خبری نانو گوهر که پوشش دهنده اخبار و تبلیغات طلا و جواهرات کشور و جهان است و بزودی فعال خواهد شد؛ با افزایش اطلاعات مفید و کاربردی به طراحان ، تولید کنندگان ، فروشندگان و خریداران و محققان این عرصه کمک شایانی میکند .

امید است که با استفاده از امکانات این مجموعه بسیار ارزشمند در این روزهای کرونایی بدون خروج از منزل و با مصرف حداقل هزینه به اطلاعات دلخواه خود دست پیدا کنید و راضی باشید.

با احترام 

سپهرکیا / مدیر مسوول مجله جواهرات ایرانی

مجله جواهرات ایرانی

مطالب مرتبط

نقد و بررسی‌ها

نظر: